Jak szybko zdobyć skiny do CS:GO

Jak szybko zdobyć skiny do CS:GO

Jeśli szukasz sposobu na zarabianie pieniędzy na handlu skórkami do CS:GO, będziesz musiał włożyć trochę pracy, aby zdobyć ich jak najwięcej. Możesz użyć wielu metod, aby zdobyć przedmioty z CS:GO, które możesz sprzedać, a połączenie ich wszystkich da ci najwięcej możliwych do sprzedania skinów.

Wykonuj ankiety, oferty lub oglądaj filmy

Ponieważ zapotrzebowanie na skórki do CS:GO stale rosło, wiele stron internetowych zawierało różnego rodzaju mini-gry, ankiety, oferty i akcje, które gracze mogli wykonać, aby zdobyć darmowe skórki. Dziś istnieją dziesiątki takich stron, a wszystkie oferują darmowe skórki, szansę na zdobycie rzadkich skórek, kody do rozdawania itd. Po prostu musisz założyć konto i możesz zacząć wypełniać ankiety i wykonywać różne czynności, aby wygrać skórki. 

Oczywiście większość z tych stron oferuje skórki i przedmioty do innych gier, ale skórki do CS:GO są wciąż najpopularniejsze. Wielu fanów CS:GO przestało w ogóle grać w tę grę i skupiło się na stronach oferujących darmowe skórki, które można później wymienić na prawdziwą gotówkę. Znalezienie najlepszych ofert może zająć ci kilka dni, ale gdy już to zrobisz, odrobina szlifowania może pomóc ci zdobyć więcej skórek, niż gdybyś grał w grę.

Graj w turniejach z nagrodami w postaci skóry

Co jakiś czas możesz natknąć się na turnieje online w CS:GO, w których pierwsze trzy miejsca są nagradzane rzadkimi, a czasem nawet epickimi skórkami. Nie trzeba dodawać, że do takich turniejów zapisują się tysiące graczy, więc konkurencja jest zazwyczaj bardzo silna. W zależności od zasad turnieju, prawdopodobnie będziesz musiał spędzić wiele godzin na grze, aby dostać się do ostatniej gry i potencjalnie wygrać skórkę.

Poziom stresu jest często bardzo wysoki i trzeba uważać na każdy ruch. Wielu graczy, których spotkasz w tych turniejach, to półprofesjonaliści lub nawet zawodowcy, więc nie będzie łatwo wyjść na prowadzenie. Powinieneś zacząć od mniej wymagających turniejów i stopniowo awansować do wielkich lig. Nie spodziewaj się jednak zbyt wysokich nagród, ponieważ zdobycie tytułu mistrza może zająć Ci wiele miesięcy. 

Uzyskaj konto Prime

Jeśli jeszcze o tym nie wiesz, CS:GO posiada funkcję Status Prime dostępną dla wszystkich graczy, którzy kupili grę przed jej demonetyzacją. Twórcy gry musieli dokonać rozróżnienia między hardkorowymi graczami a tymi, którzy pobrali grę, nie płacąc ani centa. Status Prime oferuje kilka korzyści, takich jak możliwość zdobycia ekskluzywnych przedmiotów pamiątkowych, zrzutów przedmiotów i skrzyń z bronią.

Status Prime możesz kupić w sklepie CS:GO Steam lub grać w grę, dopóki Twój profil nie osiągnie poziomu 21. Status Prime to zdecydowanie jedna z najlepszych metod na zdobycie nowych skórek do broni, które możesz szybko sprzedać.

Kup skórki

Kupowanie skórek wymaga wprawdzie wydania prawdziwych pieniędzy, ale jeśli zrobisz to dobrze, możesz na tym sporo zarobić. Ekonomia CS:GO działa na tych samych zasadach, co gospodarka realna. Innymi słowy, ceny skórek są uzależnione od popytu i oferty. Niektóre skórki, które w przeszłości były bardzo tanie, stały się znacznie droższe miesiące lub lata później.

Powinieneś poświęcić trochę czasu na sprawdzenie, które skórki dobrze rokują na przyszłość. Śledź trendy rynkowe i staraj się znaleźć skórki, które będziesz mógł później sprzedać i zarobić trochę pieniędzy. Bądź bardzo ostrożny, jeśli chodzi o ilość zainwestowanej gotówki. Radzimy zacząć od małych kwot i zwiększać stawkę, jeśli osiągniesz dobre wyniki.

Handluj skinami

Możesz również handlować skórkami, których nie potrzebujesz, bezpośrednio z innymi graczami na rynku online. Wystarczy dostarczyć skórki, których nie potrzebujesz, i zaznaczyć skórkę, którą chcesz otrzymać w zamian. Inni gracze skontaktują się z Tobą, a jeśli dojdziecie do porozumienia, będziesz mógł otrzymać cenną skórkę, wymieniając ją na tę, której tak naprawdę nie potrzebujesz.

Ekonomia w grze jest niesamowita, a czasami można znaleźć naprawdę fajne oferty. Zdarzyło się, że profesjonalni gracze rozdali kilka bardzo drogich skórek na stronach handlowych. Osoby, które je otrzymały, zdołały zarobić tysiące dolarów na ich sprzedaży. Nawet jeśli transakcja nie pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, Twoja oferta może zostać kiedyś zaakceptowana.

Sprzedaj skórki, aby kupić nowe

Granie w grę i wypełnianie ankiet pomoże ci zdobyć różnego rodzaju skórki do broni. Po miesiącu lub dwóch możesz mieć setki skórek i niezliczoną ilość duplikatów, które możesz po prostu sprzedać, a uzyskane w ten sposób pieniądze przeznaczyć na zakup nowych skórek. Powinieneś to zrobić tylko wtedy, gdy nie chcesz zarabiać na skórkach, które już zebrałeś. Sprzedaż skinów CSGO jest opłacalna, ponieważ możesz wymienić wirtualne przedmioty na prawdziwe pieniądze, a następnie kupić za tę kasę nowe skórki.

Po zakupie nowych, droższych skórek możesz je wykorzystać na broni lub po prostu poczekać, aż ich cena wzrośnie i sprzedać je z zyskiem. 

Znajdź nagrody

Wreszcie, powinieneś spróbować znaleźć w sieci konkursy na skórki do CS:GO, ponieważ niektóre z nich oferują superdrogie skórki, które mogą pomóc ci zarobić sporo pieniędzy. Takie okazje zazwyczaj wymagają od Ciebie wykonania jakiejś akcji, zarejestrowania profilu, zaproszenia znajomych na platformę i tym podobnych działań. Również w tym przypadku masz bardzo małe szanse, ponieważ tysiące osób biorą udział w konkursie, ale przy odrobinie szczęścia możesz zostać szczęśliwym zwycięzcą i dumnym posiadaczem legendarnej lub epickiej skórki.

Podsumowanie

Jeśli szukasz szybkiego sposobu na zdobycie nowych skórek do CS:GO, to powyższe wskazówki z pewnością pomogą ci zdobyć więcej skórek, niż gdybyś grał w grę. Mimo to, prawdopodobnie będziesz musiał spędzić miesiące na szlifowaniu, aż w końcu zdobędziesz wartościową skórkę, która może kosztować sporo pieniędzy. Powodzenia!