Co powinna zawierać szafa eleganckiego mężczyzny

Co powinna zawierać szafa eleganckiego mężczyzny

Każdy mężczyzna z pewnością posiada marynarkę, może być ta marynarka od garnituru, można oczywiście zakupić wiele interesujących marynarek które możemy nosić także na co dzień czy też do pracy.

Z pewnością kiedy chcemy ubrać się nie są bardziej formalnie, będzie to bardzo dobry pomysł. Oczywiście do marynarki założymy elegancką lub też mniej formalną koszulę, w tym wypadku możemy pozwolić sobie na różne wzory, paski, ciekawa może być delikatna kratka. Naturalnie często będziemy ubierali się mniej formalnie zakładając marynarkę do spodni dżinsowych, w tym wypadku warto pamiętać oczywiście że będziemy nosili wpuszczoną koszulę, powinniśmy zadbać zatem także odpowiedni skórzany pasek.

Elegancki garnitur dla stylowego pana

W przypadku jednak kiedy sytuacja wymaga od nas tego abyśmy założyli garnitur, powinniśmy wówczas dobrać koszulę prostą, najczęściej będzie do koszula biała, z krawatem. Oczywiście w zależności od pory roku możemy nosić garnitury ciemniejsze w zimie czy też garnitury jaśniejsze w okresie letnim. Warto zwrócić uwagę iż zasadniczo do ciemnej garniturów będziemy zakładali czarne buty, w przypadku garniturów jaśniejszych będą pasowały buty brązowe. Oczywiście w przypadku także garnituru w odcieniu niebieskim buty brązowe będą dużo lepszym wyborem. Z pewnością jedną z obowiązkowych części garnituru będzie krawat, tutaj możemy zastosować krawat w kolorze jednolitym, Oczywiście istnieje wiele różnych modeli w paski, posiadające różnego rodzaju mozaiki z kwadratów, rombów które tworzą bardzo ciekawe wzory. Oczywiście osoby które na co dzień chodzą w garniturze przykładowo do pracy będą posiadały w szafie bardzo wiele różnych krawatów, także będą to takie dodatki jak spinki do rękawów koszuli, spinki do krawata czy też poszetki. Z pewnością zastosowanie ładnej chusteczki w kieszonce marynarki będzie bardzo dobrym pomysłem jeżeli lubimy styl i elegancję.
Spodnie męskie w kratę

Garnitur szyty na miarę

Obecnie bardzo dobrym pomysłem może być także garnitur na miarę, wówczas krawiec będzie zbierał nasze wymiary, dopasuje on garnitur w taki sposób aby jak najlepiej układał się na naszym ciele. Z pewnością będzie to także wygoda, odpowiednie dobranie szerokości marynarki, spodni z pewnością sprawi że będziemy czuli się w garniturze dobrze, nie będzie nas ograniczał. W tym wypadku także krawiec pewnością zadba o długość rękawów marynarki oraz długość spodni, zatem nie będziemy musieli martwić się o wybieranie, poszukiwanie różnych garniturów w sklepach. Naturalnie ważna będzie także wielkość koszuli, w tym wypadku powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na dwie wielkości, z pewnością będzie to kołnierzyk, oraz długość rękawów. W przypadku koszul możemy spotkać się z rękawami zapinanymi na guziki lub też posiadające miejsce na spinki. W zależności od okoliczności, stylu jaki chcemy aby nadawał nam garnitur będziemy mogli wybrać ją z wielu opcji.

Jeżeli nie mamy własnego pomysłu jak się ubrać, możemy zajrzeć na stronę https://doba.pl/wroclaw/artykul/moda-meska-na-jesien-i-zime-2020-2021/31407/17/noa123, znajdziemy tam bardzo ciekawe informacje na temat mody męskiej, tego co jest modne w obecnym sezonie. Z pewnością będzie to podpowiedź czego powinniśmy poszukiwać, możemy znaleźć wiele ciekawych elementów garderoby, w ciekawych kolorach które mogą nam się spodobać, będą uzupełnieniem naszej szafy, możemy nieco odświeżyć jej zawartość, nadać nowych kolorów oraz nowego stylu.