W jaki sposób pracuje prywatny detektyw?

W jaki sposób pracuje prywatny detektyw?

Detektywi mogą zbierać różnego rodzaju informacje, także takie, które zostaną następnie wykorzystane jako dowód w sprawie.

Często korzystają z ich pomocy osoby, które są w trakcie rozwodu, chcą zebrać dowody na zdradę małżonka. W tym przypadku detektyw może prowadzić całodobową obserwację, dodatkowo stworzyć dokumentację fotograficzną oraz wideo. Z pewnością detektyw musi pamiętać o przepisach, nie może być to obserwacja, która będzie uciążliwa dla danej osoby, dodatkowo musi być ona wykonana za pomocą urządzeń zgodnych z prawem.

Prywatny detektyw od spraw rozwodowych

Osoby, które chciałyby rozpocząć współpracę z detektywem, mogą przekazać mu informacje na temat osoby, która ma być obserwowana, mogą dotyczyć one pojazdu, jakim się posługuje, miejsca zamieszkania. Dzięki temu praca detektywa będzie skuteczniejsza, szybciej będziemy mogli pozyskać materiały dowodowe. Wykorzystanie ich w sądzie obwarowane jest przepisami, dlatego detektyw powinien dobrze znać prawo, wiedzieć w jaki sposób zdobywać informacje na temat osoby obserwowanej. Pomoc detektywa może okazać się przydatna w czasie rozwodu z orzekaniem o winie, w tym przypadku w grę będą wchodziły alimenty, małżonek, który nie ponosi winy za rozpad małżeństwa może dochodzić alimentów. Dodatkowo są to sprawy związane z podziałem majątku oraz opiekę nad dziećmi. W przypadku rozwodu sąd może orzec o winie i rozpadzie małżeństwa z powodu zdrady, porzucenia, przemocy, alkoholizmu lub uzależnień.

Detektyw może działać także w przypadku, kiedy chcemy ustalić majątek dłużnika. Niekiedy osoby zadłużone będą chciały ukryć swój prawdziwy majątek. Może być to spowodowane koniecznością płacenia alimentów, spłaty pożyczki. Dlatego detektyw może być zatrudniony przez firmy oraz osoby prywatne, wszystkich wierzycieli, którzy będą chcieli szybko odzyskać swoje pieniądze. W tym przypadku detektyw może określić, czy dłużnik posiada własne mieszkanie czy też dom, może chodzić także o pojazdy. Możliwe będzie także ustalenie wysokości pensji.

Na stronie internetowej PrywatnyDetektyw.pl znajdziemy wszystkie szczegóły dotyczące usług, jakie oferuje agencja detektywistyczna. Możemy także przeczytać na temat szczegółów związanych ze współpracą z detektywem.

Bezpłatne konsultacje – pomoc detektywa w Warszawie
W jaki sposób pracuje prywatny detektyw?

Detektyw Warszawa BDR

ul. Raszyńska 3
02-026 Warszawa
tel. 22 188 18 23
[email protected]