Tłumaczenia samochodowe

Samochód z zagranicy?

Tłumaczenia samochodowe to zupełnie odrębna dziedzina, która jednakże jest bardzo ważna. W głównej mierze tłumaczenia samochodowe są wykorzystywane w procesie sprowadzania samochodów spoza granicy naszego kraju. Wymogi prawa wyraźnie bowiem wskazują na to, aby dokumenty dotyczące danego pojazdy były stosownie i rzetelnie przetłumaczone na język polski, aby taki pojazd mógł być sprzedany i zarejestrowany w naszym kraju. Bardzo ważnym elementem związanym z tego rodzaju tłumaczeniem jest fakt, iż powinno zostać ono wykonane przez tłumacza przysięgłego.

Kto może wykonać tłumaczenie

Musi ono zatem zostać odpowiednio uwierzytelnione. Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu tłumaczeń zwykłych, tłumaczeń przysięgłych, w tym również mowa jest o tłumaczeniach samochodowych. W tym względzie oferujemy naszym klientom bardzo atrakcyjne ceny, aby nie zawyżać i tak wysokich kosztów związanych ze sprowadzeniem z zagranicy i kupnem pojazdu. Poza tym także oferujemy naszym klientom bardzo krótkie i dogodne terminy związane z realizacją tłumaczenia dokumentów samochodowych. W szczególności klienci mogą u nas liczyć na dokonywanie tłumaczeń takich dokumentów samochodowych jak chociażby dowody rejestracyjne, karty pojazdu, umowy sprzedaży i kupna pojazdu, dowody przerejestrowania pojazdu, sporządzenie wyciągów z homologacji danego pojazdu czy też dowody odprawy celnej przywozowej.

Zrób to online

Bardzo istotne jest na pewno to, że oferujemy naszym klientom tłumaczenia dokumentów samochodowych online. To bardzo wygodna forma skracająca czas wszelkich formalności, dzięki czemu klient może z własnego domu dokonać wszelkich czynności i otrzymać przetłumaczone dokumenty samochodowe na swoją skrzynkę mailową. Oprócz tego, że naszym klientom zapewniamy bardzo wysoką jakość tłumaczenia oraz bardzo atrakcyjne ceny, to dodatkowo również musimy wskazać na fakt, iż zapewniamy pełną poufność związaną z danymi osobowymi oraz wszelkimi danymi związanymi z danym samochodem. Tym samym nasza jakość jest jedną z najwyższych obecnych na naszym rynku.

Chcesz z nami współpracować?