Tłumaczenia zwykłe

Rodzaje tłumaczeń

Spośród wielu różnych możliwości oraz rodzajów tłumaczeń, wykonujemy także tłumaczenia zwykłe. Tak naprawdę jednak należałoby powiedzieć, że są to tłumaczenia, które wykonujemy najczęściej, które są tymi najbardziej popularnymi. Czym są owe tłumaczenia zwykłe? To nic innego jak tłumaczenia dokumentów, które nie wymagają żadnego uwierzytelnienia, gdyż przepisy prawa tego nie określają.

Dokumenty do tłumaczenia

Najczęściej mowa jest tutaj o tłumaczeniach różnych dokumentów wykonywanych na prywatny użytek danej osoby czy też instytucji. Oczywiście nie oznacza to wcale, że takie tłumaczenia mogą być wykonywane w sposób nierzetelny. W naszej firmie bowiem rzetelnie podchodzimy do każdego zlecenia, nawet tego najbardziej banalnego oraz zwykłego. Tłumaczenia zwykłe prowadzimy z udziałem zwykłych tłumaczy, a tym samym do takich zleceń nie musimy korzystać z usług tłumaczy przysięgłych. Niemniej jednak wartość merytoryczna wykonywanych tłumaczeń znajduje się na niezmiennie wysokim poziomie. Z uwagi na to, że bardzo ściśle współpracujemy z bardzo wieloma tłumaczami, to tym samym tłumaczenia zwykłe wykonujemy z wielu różnych i na wiele różnych języków.

Tłumaczenia zwykłe

Tłumaczeniom zwykłym najczęściej podlegają takie rodzaje dokumentów jak chociażby artykuły oraz teksty prasowe, prywatna korespondencja, różnego rodzaju instrukcje obsługi, regulaminy, teksty reklamowe, handlowe, literackie jak również tłumaczenia stron internetowych. W naszej firmie tłumaczenia zwykłe są przeprowadzane w bardzo krótkich terminach, a zlecenie można złożyć w formie online. Każdy klient zrealizowane tłumaczenie może uzyskać pocztą elektroniczną lub też za pośrednictwem zwykłej poczty w zależności od formy, jaką sobie będzie życzył dany klient. Oczywiście zapewniamy również w tym przypadku pełną poufność dokumentów, które są nam przekazane do przetłumaczenia, nawet jeśli te dokumenty nie zawierają żadnych osobistych treści ani żadnych danych osobowych, które nie powinny wpaść w żadne niepowołane ręce. Przyjmujemy takie same zasady dla każdego zlecenia.

Chcesz z nami współpracować?