Realizacja tłumaczeń

Przebieg tłumaczenia

Realizacja tłumaczeń odbywa się bardzo sprawnie, a tym samym dochowanie zadowalających dla klienta terminów nie jest dla nas żadnym problemem. Ścieżka realizacji danego zlecenia jest bardzo prosta i oczywista dla każdego z klientów. Cały proces zamyka się w czterech podstawowych krokach. Mowa jest o pierwotnej wycenie, która oczywiście nie jest w żaden sposób zobowiązująca i nic nie kosztuje.

Wycena

Wycena jest dokonywana na podstawie przesłanego do nas tekstu. Można to zrobić za pośrednictwem specjalnego formularza umieszczonego na naszej stronie internetowej lub też po prostu przesyłając ów tekst na naszą skrzynkę mailową. W następnym kroku dokonujemy wyceny tłumaczenia tekstu i przedstawiamy kosztorys naszemu klientowi. Jeśli owa wycena oraz przedstawiony dodatkowo orientacyjny termin realizacji tłumaczenia zostanie zaakceptowany przez klienta, możemy przejść do etapu tłumaczenia. Wpierw klient musi jednak podpisać stosowne zgody na wykonanie tłumaczenia, co będzie dla nas sygnałem do tego, że możemy przejść do realizacji zlecenia. Tłumaczenie, które jest przez nas realizowane nie ogranicza się wyłącznie do etapu przełożenia tekstu na dany język. Poza tłumaczem, w całym procesie udział bierze bowiem również osoba korektora. To pozwala uniknąć jakichkolwiek błędów i tym samym przesłać klientowi tekst, który w stu procentach będzie spełniał jego wymagania. Stosujemy oczywiście indywidualne podejście do każdego zlecenia i każdego klienta.

Gwarancja dla klienta

Zapewniamy naszym klientom nie tylko bardzo atrakcyjne ceny, bardzo ciekawe rabaty, ale ponadto również mowa jest tutaj o pełnej poufności względem tłumaczonych dokumentów oraz gwarancji zachowania anonimowości wszelkich danych osobowych. Tłumaczenia wykonujemy rzetelnie i w bardzo krótkich terminach. Jak już wspomnieliśmy, mamy indywidualne podejście do każdego klienta, a zatem jeśli komuś bardzo zależy na czasie, to jesteśmy w stanie zrealizować dane zlecenie tłumaczeniowe niemalże w ekspresowym tempie, co również może być bardzo istotnym dla wielu osób szczegółem.

Chcesz z nami współpracować?