O firmie

O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się działaniami z zakresu wykonywania tłumaczeń. Wykonujemy różnorodne tłumaczenia, w tym mowa jest o tłumaczeniach przysięgłych, o tłumaczeniach technicznych czy też specjalistycznych. Prowadzimy działania na bardzo szeroko zakrojoną skalę. Oferujemy bowiem bardzo bogatą propozycję językową, co jest też związane z coraz większymi wymaganiami współczesnego klienta. Każde zlecenie naszych klientów jest przez nas traktowane indywidualnie i bardzo szczególnie. Nasz sukces to w głównej mierze ścisła współpraca z wysokiej klasy tłumaczami, co ma swoje odzwierciedlenie w uzyskiwanych rezultatach. Są to osoby odznaczające się nie tylko wymaganym doświadczeniem oraz doskonałą znajomością danego języka, ale równocześnie też owe umiejętności językowe są potwierdzone stosownymi certyfikatami.

Wieloletnie doświadczenie

Działamy na rynku od wielu lat i mimo tego, że jest on bardzo konkurencyjny, utrzymujemy bardzo wysoki poziom jak również stale go podnosimy. W jaki sposób prowadzimy nasze działania? Aby móc skorzystać z naszych usług, należy złożyć stosowne zapytanie. Należy przesłać nam tekst, który w zamyśle będzie miał być przetłumaczony, a my dokonamy jego wyceny oraz przedstawimy termin, w którym zlecenie może zostać zrealizowane. Jeżeli klient zaakceptuje przedstawione w sposób indywidualny warunki, dokonujemy tłumaczenia danego tekstu. Cechuje nas pełen profesjonalizm w prowadzonych działaniach oraz elastyczne podejście do każdego klienta. Posiadamy na tyle bogate doświadczenie oraz szeroką wiedzę, iż jesteśmy w stanie odpowiedzieć na najbardziej skomplikowane oczekiwania każdego z klientów.

I jeszcze...

Oprócz tego, że naszym klientom oferujemy bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny tłumaczeń, to jednocześnie też dla stałych klientów mamy dodatkowe atrakcyjne rabaty. Jesteśmy podmiotem posiadającym bardzo duże doświadczenie i tym samym będącym w stanie sprostać nawet tym najbardziej wymagającym klientom, sprostać najbardziej skomplikowanym tłumaczeniom tekstów, tłumaczeniom technicznym oraz innym.

j

Chcesz z nami współpracować?