Tłumaczenia przysięgłe

Tłumaczenia przysięgłe

Poza tłumaczeniami zwykłymi, do tych najczęściej wymaganych należy zaliczyć tłumaczenia przysięgłe. W głównej mierze dotyczą one różnego rodzaju pism urzędowych oraz innego rodzaju dokumentów posiadających moc prawną. Konieczność ich uwierzytelnienia poprzez sporządzenie tłumaczenia przysięgłego wynika bezpośrednio z przepisów prawa, a zatem nie jest to wybór lub opcja, ale konieczność.

Kto może wykonać tłumaczenie

Tłumaczenia przysięgłego może tym samym dokonać tylko i wyłącznie osoba posiadająca status tłumacza przysięgłego, posiadająca stosowne uprawnienia w tym zakresie. Oczywiście zlecenie wykonania tłumaczenia przysięgłego można również przekazać naszej firmie. Współpracujemy bowiem z doświadczonymi tłumaczami przysięgłymi, dzięki czemu owo zlecenie będzie zrealizowane nie tylko terminowo, ale również w pełnej zgodności z wymogami przepisów prawa. W naszej firmie istnieje możliwość wykonania uwierzytelnionego tłumaczenia dokumentów w bardzo szerokiej ilości różnych języków. Jest to jeden z istotnych powodów, dla którego warto właśnie skorzystać z tejże propozycji, ale na pewno nie jedyny.

Czas realizacji

Na pewno bowiem dla każdego z klientów bardzo ważnym argumentem będzie to, że zlecone nam tłumaczenia przysięgłe są realizowane w bardzo dogodnych, w bardzo krótkich terminach, co w dobie współczesnej na pewno jest jednym z silniejszych argumentów. Jeśli chodzi o kwestię dostarczenia tłumaczenia do klienta, to może on wybrać w tym względzie dwie opcje. Tłumaczenie może zostać do niego dostarczone w sposób tradycyjny, a więc za pośrednictwem poczty. Niemniej jednak większość osób decyduje się na opcję znacznie szybszą, czyli na dostarczenie tłumaczenia przysięgłego za pośrednictwem poczty mailowej. Nasza firma oferuje nie tylko rzetelne przeprowadzenie zlecenia w zakresie tłumaczenia przysięgłego oraz zwykłego, ale równocześnie też chcemy tutaj podkreślić bardzo atrakcyjny cennik, jaki przedstawiamy zarówno dla naszych klientów stałych jak i dla tych, którzy na naszą ofertę natrafili dopiero po raz pierwszy.

Chcesz z nami współpracować?