Wybierz trwałą i estetyczną podłogę z płytek imitujących drewno

Wybierz trwałą i estetyczną podłogę z płytek imitujących drewno

Płytki gresowe imitujące drewno mogą być dobrą alternatywą dla podłóg drewnianych i paneli.

Panele lub deska drewniana to klasyczna opcja na podłogę, ale nie jest odpowiednia dla każdego pomieszczenia. Drewno naturalne jest dość drogie i podatne na zarysowania i zabrudzenia, nie nadaje się również do pomieszczeń narażonych na wilgoć. Poza tym podłogi z drewna wymagają wielu zabiegów konserwacyjnych, jeśli chcesz, aby zawsze wyglądały jak nowe.

Wybierz trwałą i estetyczną podłogę z płytek imitujących drewno

Jakie są opcje płytek o wyglądzie drewna?

Podłoga z płytek gresowych drewnopodobnych to odpowiednia alternatywa, która pozwala uzyskać estetykę naturalnego drewna z wieloma dodatkowymi korzyściami. W ostatnim czasie płytki imitujące drewno stały się popularnym wyborem wśród właścicieli domów, którzy chcą mieć podłogę piękną i trwałą, ale nie wymagającą skomplikowanych zabiegów konserwacyjnych. Nie musisz kupować drogich desek drewnianych, aby uzyskać szykowny, elegancki wygląd drewnianej podłogi. Podłogi z płytek gresowych to opcje, które zapewniają realistyczny, niedrogi i łatwy w utrzymaniu wygląd drewna.

Producenci oferują wiele różnych płytek gresowych o wyglądzie drewna czy kamienia. Dzięki wysokiej jakości grafice i realistycznym teksturom, drewnopodobna płytka podłogowa wygląda bardziej naturalnie. Płytki gresowe nie wchłaniają wilgoci, są odporne na plamy i zarysowania, dlatego świetnie sprawdzają się nie tylko w domu, ale również w pomieszczeniach komercyjnych. Dodatkowo płytki imitujące drewno są niezwykle łatwe w utrzymaniu w czystości, wystarczy przetrzeć je wilgotnym mopem. Możemy je zastosować w łazience, kuchni, przedpokoju czy salonie, bez obawy o zalanie czy uszkodzenie podłogi.

Płytki gresowe drewnopodobne z kolekcji Egen Sagano, które zakupisz na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/SAGANO/7596, znajdziesz w rozmiarze 20×120 cm, w jasnym kolorze Almond i ciemniejszym Noce. Płytki drewnopodobne mogą naśladować każdy gatunek, kolor i styl drewna, dlatego z łatwością znajdziesz opcje, które dobrze współgrają z kolorem twoich mebli czy stylem urządzenia pomieszczenia.