Dzięki tym wskazówkom szybko poczujesz się bezpieczniej w domu!

Dzięki tym wskazówkom szybko poczujesz się bezpieczniej w domu!

Aby podjąć najlepszą decyzję dotyczącą bezpieczeństwa swojej rodziny, musisz wiedzieć jak najwięcej o systemach bezpieczeństwa w domu.

To nie jest coś, co chcesz po prostu uderzyć i włączyć automatyczny szkic. Chcesz być dobrze poinformowany, aby mieć kontrolę.Przycinaj żywopłoty i roślinność oraz trzymaj je z dala od drzwi i okien. Duże krzewy mogą wyglądać ładnie, ale stanowią łatwą osłonę dla potencjalnych najeźdźców do domu. Jeśli możesz, postaraj się, aby otwarty teren całkowicie otaczał obwód domu, a jeśli masz roślinność, dobrze je przycinaj.Powinieneś upewnić się, że masz dobry zamek na wszystkich drzwiach na zewnątrz. Deadbolts może naprawdę zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo w domu, którego potrzebujesz. Rygle nie mogą być otwierane tak łatwo jak standardowy zamek z gałką. Drzwi, które nie są bezpieczne, są otwartym zaproszeniem do kłopotów.Zatrudnij firmę zajmującą się ochroną domu, która cieszy się dobrą reputacją w Twojej społeczności. Sprawdź referencje u znajomych i sąsiadów, a także instytucji takich jak Better Business Bureau. Znalezienie firmy o dobrej reputacji jest ważne, ponieważ chcesz mieć pewność, że Twoja firma będzie wspierać swój plan bezpieczeństwa i obietnice.Chroń swoje kosztowności. Niektóre typowe sposoby, aby to zrobić, to przechowywanie ich w skrytce depozytowej lub przechowywanie ich w ciężkim sejfie domowym, który jest prawie niemożliwy do przeniesienia. Upewnij się, że sejf jest ognioodporny. Możesz wykorzystać wyrzeźbioną przestrzeń w górnej części drzwi na mniejsze kosztowności. Możesz nawet stworzyć kryjówkę w suficie akustycznym, usuwając płytkę i przywracając ją czymś w rodzaju zapięć magnetycznych. Upewnij się, że ta metoda nie pozostawia odcisków palców.Kiedy firma instaluje system bezpieczeństwa, musisz ufać swoim odczuciom. Jeśli nie czujesz się komfortowo z technikiem, nie zezwalaj mu na dostęp do swojego domu. Dzięki tym wskazówkom szybko poczujesz się bezpieczniej w domu!

Nie wahaj się poprosić o instalację systemu inną osobę lub nawet rozważyć zatrudnienie innej firmy.

Celem korzystania z firmy jest uspokojenie Twojego niepokoju, a nie pogorszenie go.Nie umieszczaj swojego imienia i nazwiska w książce telefonicznej ani w skrzynce pocztowej. Może to dać potencjalnym intruzom wiele informacji o Tobie i znacznie ułatwić im włamanie się do Twojego domu. Zamiast tego podaj tylko swoje nazwisko i prawdopodobnie pierwszą inicjał, jest to znacznie bezpieczniejsze.Jeśli twoje drzwi wejściowe nie mają wizjera, dobrze jest go zainstalować. Wizjery pozwalają zobaczyć, kto stoi przed twoimi drzwiami, zanim je otworzysz. Niektórzy właściciele domów decydują się na zainstalowanie dwóch wizjerów, aby umożliwić różnicę wysokości tych, którzy mieszkają w domu.Wykorzystaj przestrzenie na ścianach, aby ukryć swoje kosztowności. Nie musisz niszczyć ścian, aby chronić swoje kosztowności. W domu jest wiele miejsc z wstępnie przyciętymi obszarami, które można wykorzystać. A co z odłączeniem gniazdka elektrycznego, które nie jest używane jako osłona, aby ukryć biżuterię?Nie twórz żadnego krajobrazu, który zasłania wejścia do twojego domu. Chociaż możesz pomyśleć, że dobrym pomysłem jest posadzenie ogromnego krzewu różanego przed oknami salonu, to daje to złodziejowi miejsce do ukrycia się, gdy wymyśli sposób, aby dostać się do twojego domu.Wybrany system bezpieczeństwa i firma, z którą się wybierasz, są bardzo ważne. Ma to wszystko wspólnego z bezpieczeństwem całej rodziny. Nie wahaj się przyjrzeć bliżej każdej podjętej decyzji. Skorzystaj z poznanych wskazówek, aby upewnić się, że jesteś na dobrej drodze.