Eksperci zajmujący się auto-detailingiem

Eksperci zajmujący się auto-detailingiem

Auto detailing to nasza pasja, a Twoja satysfakcja jest dla nas ważna.

Udzielamy bezpłatnej fachowej porady i damy Ci najlepszą obsługę. Doświadczenie w tej branży pomoże Ci zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę. Bez względu na to, czego potrzebuje Twój pojazd, możemy sprawić, by wyglądał pięknie.

Eksperci zajmujący się auto-detailingiem

Auto detailing realizowany fachowymi metodami

Specjalizujemy się w usługach detailingowych dla samochodów osobowych, ciężarowych oraz pojazdów flotowych. Oferujemy usługę mycia oraz długoterminowe umowy serwisowe. Oferujemy również myjnie samochodowe oraz umowy na myjnie. Używamy trwałych produktów wysokiej jakości. Mój zespół sprawi, że Twój pojazd będzie wyglądał lepiej niż wtedy, gdy wyjechałeś z parkingu salonu. Usuniemy wszystkie niechciane plamy, które sprawią, że już nie będziesz chciał pamiętać poprzedniego wyglądu auta. Wszystkie nasze myjnie gwarantują czystość Twojego samochodu. Zadzwoń, żeby zobaczyć, co możemy dla ciebie zrobić. Czekamy na kontakt z Państwem. Odpowiemy na wszelkie pytania aby zapewnić pełną satysfakcję.

Usługi czyszczenia zewnętrznego i wewnętrznego obejmują: czyszczenie zewnętrznej części pojazdu za pomocą ręcznej szorowarki, pianki czyszczącej i środka do czyszczenia szyb, który przenika przez okna i uszczelnia elementy. Czyszczenie wnętrza pojazdu, siedzeń, deski rozdzielczej, podsufitki, tylnej przestrzeni ładunkowej, wykładziny i innych tapicerek. Czyszczenie zewnętrznej części wszystkich elementów podwozia, w tym opon i kół, układu hamulcowego, zawieszenia. Jesteśmy detailerem. Oferujemy usługi czyszczenia samochodów osobowych, autobusów, ciężarówek, minivanów, suvów, pojazdów szkolnych i użytkowych. Wszystkie pojazdy są mile widziane. Nasze ceny są niezwykle rozsądne. Chcielibyśmy, abyś był klientem, dlatego poznaj ofertę auto detailing Wrocław cennik, na gruncie której Twoje auto zabłyśnie. Twój pojazd znów będzie wyglądał jak nowy. Możemy też dostosować usługi sprzątania i mycia do Twoich potrzeb. Fachowa pomoc przy dbaniu o auto to świetny sposób na uczynienie jego prezencji wyjątkową.