Co musisz wiedzieć, jeśli lubisz baseball

Co musisz wiedzieć, jeśli lubisz baseball

Wielu kocha baseball.

Ludzie grają w nią od profesjonalistów po dzieci w szkole. Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, chce dowiedzieć się więcej o tej grze, ten artykuł jest tutaj, aby pomóc. Tutaj znajdziesz wiele rzeczy o baseballu, o których być może nie wiedziałeś na początku.Jeśli chcesz zwiększyć siłę swoich ramion, upewnij się, że codziennie rzucasz piłką baseballową i machasz kijem. Im częściej wykonujesz ruch, tym łatwiej się to robi. Nie musisz podnosić ciężarów, aby wzmocnić siłę ramion. Ciągłe rzucanie piłką baseballową lub machanie kijem zdziała cuda.Jako trener musisz utrzymywać wysoki entuzjazm zawodników. Posiadanie wszelkiego rodzaju działań zespołowych z dala od gry to świetna okazja dla wszystkich, aby nawiązać więź. Pamiętaj, że to tylko gra i nie powinieneś być zmiażdżony, jeśli przegrasz.Uderzając, upewnij się, że kładziesz ciężar na tylną stopę bardziej niż na przednią. Czemu? Twoje ciało działa jak cewka podczas uderzenia. Kiedy zaczniesz uderzać piłkę z odpowiednio zarządzanym ciężarem, twoje ciało będzie rozładowywać się jak sprężyna. To daje tonę więcej mocy.Wyposażenie łapacza pomaga utrzymać łapacza w bezpiecznym miejscu. Mundur łapacza będzie zawierał nagolenniki, czapkę z maską na twarz i ochraniacz na klatkę piersiową. Oprócz tych przedmiotów większość łapaczy nosi miseczki chroniące pachwiny. Wreszcie rękawica łapacza służy do szybkiego zatrzymania piłki.Krem do golenia może być użyty do rozbicia nowej rękawicy bejsbolowej. Gdy otrzymasz nową rękawiczkę, rozpyl garść kremu do golenia na dłoń i wetrzyj ją w obszar kieszeni rękawiczki. Następnie umieść tam baseball i zawiąż linę wokół rękawicy i baseballu. Powtórz ten proces kilka razy przez pierwszy miesiąc, w którym masz rękawicę.Kiedy wybijasz piłkę po ziemi, przed złapaniem stań na piłce. Co musisz wiedzieć, jeśli lubisz baseball

Wielu młodych graczy decyduje się na łapanie bocznej rękawicy lub chwytanie jedną ręką, ale za każdym razem zwiększasz swoje szanse na błąd.

Jeśli masz czas, aby dostać się przed piłkę, zrób to. Użyj obu rąk i zegnij kolana, aby pomóc blokować się przed złym podskokiem.Łapiąc piłkę latającą, używaj obu rąk na rękawicy. Używanie dłoni w rękawiczce może być kuszące, ale może to prowadzić do nieprzewidzianego błędu, jeśli jesteś nieostrożny. Lepiej postawić się pod piłką i złapać ją w rękawicy wolną ręką, gdy uderzy w rękawicę.Twój krok jest kluczowym aspektem baseballu. Osoby praworęczne powinny nieco podnieść lewą nogę, gdy rzuca się boisko. W przypadku osób leworęcznych działa to zupełnie odwrotnie. Przesuń przednią stopę około stopy w kierunku miotacza, gdy przygotowujesz się do uderzenia piłki. Mniejsze i młodsze osoby powinny kroczyć nieco mniej niż stopę.Jeśli zająłeś pozycję na polu, upewnij się, że jesteś świadomy pałkarza. Praworęczni zazwyczaj posyłają piłkę w lewe pole. Z drugiej strony pałkarz, który jest leworęczny, zazwyczaj uderza piłkę w prawe pole. Znajomość tych podstawowych rzeczy pomaga przewidzieć kierunek piłki.Prawdopodobnie teraz jest dla ciebie jasne, że w baseball idzie więcej, niż myślisz. Wymaga umiejętności, które musisz opanować w praktyce, a także znajomości zasad. Skorzystaj z porad, które omówiłeś powyżej, a powinieneś być w dobrej formie podczas gry.