Nowoczesne rejestratory do kamer WiFi

Nowoczesne rejestratory do kamer WiFi

Monitoring to w obecnych czasach nie tylko wygoda i nowoczesność, ale również konieczność zapewnienia bezpieczeństwa oraz ochrony swojego stanu posiadania. To także gwarancja pewności, że nikt niepożądany nie wtargnie na zamkniętą posesję bez wyraźnego zezwolenia jego właściciela, a przede wszystkim, nie zagrozi zdrowiu czy nawet życiu przebywających tam osób. Na zamontowanie monitoringu decyduje się coraz więcej osób, najczęściej to przedsiębiorcy i właściciele dużych obiektów, ale i zwykli obywatele, pragnący zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych. Dzięki postępowi technologicznemu, nowoczesnym urządzeniom do obserwowania otoczenia i rejestrowania obrazów, można bez problemów uwiecznić każdy ruch obiektów znajdujących się w zasięgu zamontowanych kamer, co ułatwia sprawowanie pieczy nad interesującym terenem.

 

Rejestratory do kamer WiFi

Monitoring to głównie kamery, lecz ich praca wspierana jest przez rejestrator WiFi, niewielkie, poręczne urządzenie wyglądem przypominające router, który nagrywa obraz i umożliwia zarządzanie nim przez domową sieć komputerową. Dodatkową zaletą urządzenia jest możliwość przechowywania nagrań na serwerze stacjonarnym i w chmurze. Po odpowiednim skonfigurowaniu i sprzężeniu urządzeń można do monitoringu podłączyć smartfon, dzięki któremu otrzymamy powiadomienia o rozwoju sytuacji na terenie strzeżonym przez monitoring.

Rejestratory IP WiFi

Rejestratory to czułe urządzenia, posiadają szeroki zakres funkcji, do którego zaliczymy między innymi możliwość posiadania zmiennego IP, zdolność reakcji na ruch oraz umożliwienie przepływania informacji, przekazywanych drogą mailową.

Rejestratory bezprzewodowe

Rejestrator sieciowy może obsługiwać nawet osiem kamer; z routerem sieciowym połączony jest kablem LAN, natomiast z dostępnymi kamerami i urządzeniami dodatkowymi łączy się bezprzewodowo, co ogranicza konieczność montowania kabli. Dzięki kompatybilności, może pracować zarówno z siecią domową, jak i mobilną. Urządzenie pobiera niewielką ilość prądu, jest rozmiarów kompaktowych i ma nowoczesny design. Zarejestrowany obraz przedstawiany jest wysokiej rozdzielczości co pozwala na dokładną i łatwą w ocenie obserwację sytuacji.

Rejestrator może być ustawiony w dowolnie określonym miejscu, ogranicza go tylko zasięg sygnału Wi-Fi.

Urządzenie jest odporne na wiele czynników zewnętrznych, jego obudowa jest trwała i odporna na zarysowania, zmienne temperatury powietrza oraz niekontrolowane wstrząsy. Takie rejestratory można znaleźć w sklepie https://zintronic.pl/rejestratory/rejestratory-ip-wifi