Przed takim problemem na co dzień stają dziewczyny planujące podarować coś facetowi przy okazji rocznicy jego urodzin. Przyjaciółki, żony, sąsiadki, siostry – wszystkie z tych kobiet przeszukują krocie e-sklepów, bezradnie spoglądają na wystawy sklepów w marketach, w głowie mętlik, czują bezradność, w jaki sposób zagwarantować mu satysfakcję? Od lat wiemy, że chłopcy są z Marsa, a kobiety z Wenus – podpowiedź najprostsza i niezaprzeczalna: nie kupujcie chłopcom, drogie panie, podarków zgodnych ze swoim gustem. Żadnego z nich, uwierzcie, nie podnieci bilet na zabieg u kosmetyczki czy też na zakupy w sklepie z ubraniami. Nie kombinujcie, aby się mu przypodobać wręczając mu staromodne skarpetki zimowe, choćby były z najwspanialszego kaszmiru. Kiedy będzie miał takie pragnienie, osobiście sobie coś tego typu nabędzie i żadna kobieta nie ma obowiązku o tym pamiętać. Drobnostki do postawienia na komodzie też nie są dobrym pomysłem, tak jak i urocze ramki na fotografie z imprezy u mamy.

Co w takim razie wręczyć facetowi na urodziny? Dobra sugestia: spodoba mu się podarunek niematerialny, który da mu okazję do zaliczenia niebywałych chwil, skupienia się na nowej aktywności, sportem, czy czymś innym, co da mu radość. Świetnym – i wyjątkowym – sposobem na prezent okazuje się bilet na jazdę sportową bryką. A jeszcze bardziej genialną opcją będzie jazda po ulicach miasta w Polsce. Tego rodzaju prezenty są już dzisiaj dostępne, można postawić na jedno z szybkich aut: Ferrari lub Lamborghini. Przed takim wyborem każdy mężczyzna będzie miał odczucia jak osioł, któremu w żłoby dano – „i to pachnie, i to nęci”. A w chwili gdy już zdecyduje się na jeden z pojazdów, określi też miasto, w jakim będzie jeździł (Poznań, Katowice, Łódź, Radom). A później – już tylko radość, przeżycia i możliwość przeżycia wspaniałej przygody. I nie zapominajmy, że też ogromna wdzięczność wobec dziewczyny, jaka tak wyjątkowy prezent kupiła.

jazda ferrari

Pozostałe podpowiedzi prezentowe warte rozważenia, kiedy z nieznanych mi skutów nie zdecydujecie się na voucher, to karta wstępu do klubu z siłownią (wyjątkiem będą sytuacje, w których jego ukochany sport to przełączanie programów w telewizorze czy też synchroniczne podnoszenie do twarzy puszki piwa i kromki chleba ze smalcem), w której będzie miał sposobność potrenować o odpowiedniej godzinie, kiedy tylko złapie go chęć na wysiłek fizyczny.

Dobrym podarunkiem urodzinowym dla faceta, bez różnicy od tego czy jest stary czy młody, zwykle okazuje się coś zgodnego z jego zainteresowaniami. Kiedy masz do czynienia z kolekcjonerem – rzecz jest jasna, kolejny egzemplarz do kolekcji (monet, czapek, szklanek, znaczków, koszul, czy czegokolwiek innego) z pewnością go zachwyci. No chyba, że do zbioru znaczków brakuje mu zaledwie jakiegoś rzadko spotykanego egzemplarza, jakiego on samodzielnie przez lata nie znalazł. Lecz wtedy zaproponować można na przykład klaser, czy coś jak lupa – różnego rodzaju kwestie związane z jego hobby na 100% sprawią mu radochę. Dla maniaka czytania – pouczająca książka, dla fana sportu – koszulka z autografem Milika, dla fana antyków – mały gadżet wyszukany na giełdzie staroci, sygestii jest masa i na bank odnajdziesz coś, co trafi w jego gust i upodobania.

Tekst przygotowany przygotowany przez https://jazdamarzen.pl/prezent-dla-faceta/.