Jednym z najpopularniejszych zabiegów laseroterapii od lat pozostaje laserowe usuwanie owłosienia. metoda ta może być realizowana w okresie zimowo-jesiennym, zatem teraz pragniemy poruszyć ten temat powtórnie. Dowiedz się więcej na temat tego zabiegu.

Wskazania do wykonania depilacji laserowej

Depilacja laserowa w Krakowie może być wykonana na wskazanej części ciała. Z opisywanych zabiegów równie chętnie korzystają panie i mężczyźni. Wiek i płeć nie mają tu znaczenia. Najchętniej wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Procedura zabiegowa jest zależna od wybranego obszaru. Konkretne fragmenty ciała można podzielić na części. Czasami klienci preferują wyłącznie depilację łydek czy ud. Parametry lasera dobierane przez specjalistę są uzależnione od właściwości skóry, a także owłosienia pacjenta. Wszystko dobrane jest do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku bardzo grubych, ciemnych włosków. Cienkie oraz jasne włosy również można poddać zabiegowi, potrzebują one natomiast większej uwagi.

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Jeden najchętniej wybierany zabiegów przez mężczyzn to właśnie laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się parę popularnych klinik medycyny estetycznej i laseroterapii, które wyróżnianiają się profesjonalizmem, posiadaniem innowacyjnego sprzętu i kompleksowym podejściem do klienta. Na depilację laserową decydują się mężczyźni uprawiający sport, ceniący sobie komfort oraz dbający o własny wygląd.

Efektywna depilacja w Krakowie jest możliwa z zastosowaniem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Posiada on certyfikat bezpieczeństwa oraz efektywności przestrzegany na całym świecie.