Długoletnie farbowanie, codzienne suszenie jak i modelowanie włosów sprawiło, że zrobiły się cienkie a także bez blasku? Poznaj kilka metod na to, jak dobrze je naprawić. Dzięki wskazówkom przez nas umieszczonym Twoje włosy ponownie mogą być śliczne i błyszczące.

Wizyta u lekarza:

Pierwsza opcja to wizyta u lekarza, który powinien zlecić badania, by zbadać czy nie brakuje nam witamin a także minerałów, jakie odpowiadają za zdrowy wzrost włosa jak i jego odpowiednią strukturę. Po przeanalizowaniu wyników a także przyjrzeniu się naszym włosom jak i skórze głowy doktor powinien przepisać stosowną według niego terapię. Zwykle terapia składa się z suplementu diety jak również właściwie dobranyhc preparatów do pielęgnacji, czyli w szczególności szamponu bez parabenów jak i odżywki.

Odbudowa włosów w domu:

olej do włosówTeż w domu możesz na własną rękę spróbować zregenerować swoje włosy. W aptekach można nabyć mnóstwo suplementów, jakie posiadają ciekawy skład. Najchętniej kupowane są te, które posiadają bardzo dużą porcję skrzypu i biotyny. Trzeba mimo to pamiętać, iż tabletki, które pomogły Twojej koleżance nie muszą pomóc Tobie. Skuteczna terapia może się wiązać z wypróbowaniem paru preparatów. Oprócz wewnętrznego odżywienia włosów trzeba o nie także zatroszczyć się od zewnątrz dzięki szamponom jak i odżywkom. Najlepiej się sprawdzą te z apteki. Trzeba również rozważyć wcierki do włosów. Sporą renomą cieszy się wcierak z kozieradki, która niestety nie posiada miłego zapachu, lecz może dać dobre wyniki.