Dziś nieco bardziej prywatny artykuł, w jakim podzielę się z Tobą mym przeżyciem z ostatniego czasu, które wywołuje tak samo trochę emocji jak i zawstydzenia. Po kilkunastu miesiącach rozmów z mą dziewczyną postanowiłem udać się do kliniki medycyny estetycznej dla facetów, żeby wydepilować me plecy.

Pewnie uważasz, że pewnie walnąłem się w głowę. Prawda jest jednak taka, że owłosienie na moich plecach to coś strasznego. Puszcza to mało powiedziane, ja mówiąc wprost wyglądałem jak goryl. A że mojej żonie było to nie w smak, to była skłonna namawiać mnie do ogolenia pleców po kilka razy w ciągu tygodnia. Po jakimś czasie byłem zmuszony się ugiąć i zacząć poszukiwania miejsca, w jakim miałbym sposobność przeżyć taki depilację.

Od starcie domyślałem się jak ciężko odszukać będzie klinikę świadczącą zabiegi medycyny estetycznej dla facetów. Propozycji teoretycznie jest wiele, lecz fakty są takie, że zdecydowana partia z nich nie stwarza wiary. Głównie z powodu tego, że czytając stronki internetowe tego gatunku gabinetów trudno znaleźć w ich zawartości na oceny przygotowane im przez Klientów o płaci męskiej, a nie dziewczyny. A wiesz, co jak co, ale chłop od panienki się nieco różni i inaczej reagować może na takiego rodzaju zabiegi. Po wielu przebojach dałem radę odnaleźć jednakże gabinet Vesuna, jaka to świadczy różnorodne zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn a na podstawie tego co pokazują oceny opisywane przez innych mężczyzn robi to genialnie. Podjąłem decyzję, aby to przeżyć na własnym ciele.

Dryndnąłem do nich z ochotą zapisania się na wizytę. Połączenie przyjęła miła recepcjonistka i zaoferowała mi natychmiast wygodny dla mnie czas wizyty. Zawiadomiła mnie o wszystkich rzeczach połączonych z tego typu depilacją, wytłumaczyła jakimi metodami się do tego przyszykować i mówiła także o tym jaki spraw powinienem wypatrywać po pierwszej wizycie.

Gdy przyjechałem na nasze spotkanie, to miałem w sobie niemały strach. Koniec końców uważałem, że tego gatunku zabiegi są dla kobiet, a nie dla chłopaków. Mój lęk natychmiastowo jednak wyparował, bo w gabinecie nie licząc mnie zobaczyłem czterech mężczyzn. Czyli jednak nie przyczyny, aby się krępować, faceci też zaczęli o siebie dbać i także urządzają sobie wizyty do klinik medycyny kosmetycznej dla facetów.

Należy zwrócić uwagę, że Klienci spotykają się tam z kosmetolożkami i dermatologami, dzięki czemu mają gwarancję, że przy ani jednym z zabiegów nie wyrządzą sobie krzywdy.

Sam zabieg przeprowadzono strasznie szybko i bez powodowania bólu. Już po pierwszym zabiegu efekt był świetny. Zależy mi jednak na tym, aby włoski na 100% nie wróciły, w związku z czym za kilka tygodni zarejestruję się na kolejną sesję.

A kończąc chciałem jeszcze napisać o tym, w jaki sposób na tę depilację pleców zaripostowała ma kobieta. Ani razu nie mówiłem jej na temat tego, że udam się na depilację, przez co była bardzo osłupiona. I mam obowiązek zakomunikować, że pierwszy raz od dłuższego czasu tak prędko chciała mnie przytulić. Więc mówię, depilacja dla mężczyzn w 100% spełniła moje marzenia.

Jeżeli lękacie się tego rodzaju zabiegów, to nauczycie się więcej o depilacji laserowej na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja_laserowa, mówię prawdę nie ma się co bać.