Aranżacja wnętrz to branża. która świetnie się rozwija od kilku lat. Mimo, że zmienia się moda dotycząca kolorów a także akcesoriów do wnętrz, niektóre detale nieustannie górują. Dowiedz się, jak urządzić salon, aby czuć się w nim dobrze.

Farba czy tapeta?

Remont mieszkania nieraz zaczynamy od odświeżenia koloru ścian jak też sufitu. Te obszary prędko ulegają zanieczyszczeniom, a kolory tracą odcień. Aktualnie modne są białe, jasne mieszkania. Pozwalają one na optyczne powiększenie mieszkania. Pragniesz wprowadzić atrakcyjny, popularny akcent, a naprawdę nie lubisz tapet? Mamy wyśmienite rozwiązanie! Sufit napinany daje nam mnóstwo możliwości. Możemy zdecydować się na motyw podświetlany albo na membranę w dowolnym kolorze. Sukces tkwi właśnie w takich pomysłach. Dają one możliwość wprowadzić nowoczesny charakter do pokoju dziennego. Na dodatek sufit podwieszany bądź też napinany pozwala na wyrównanie wysokości pokoju. Perfekcyjnie sprawdza się także w wysokich pokojach. Pragniesz jednak niebanalnie udekorować ściany? Zdecyduj się na popularne ramki z motywem lustra czy też ręcznie wykonany tekst lub wzór.

Eleganckie dodatki

Nabyłeś już wszystkie podstawowe meble, jednakże brakuje Ci niepowtarzalnych elementów w salonie? Skup się na akcesoriach. Możesz je wymieniać regularnie, a nie poniesiesz ogromnych kosztów. Opłaca się dopasowywać dodatki do pór roku, uroczystości, świąt jak również innych okoliczności. Doskonale sprawdzają się ozdobne i pięknie pachnące świeczki. Interesującym urozmaiceniem są również świeczniki, wazony, plakaty, stojak na wino, dekoracyjne, nietuzinkowe regały na książki, albo obrusy. Najważniejsze jest to, żeby uzyskać nastrój, jaki w największym stopniu odpowiada domownikom. Personalizowane motywy, takie jak ukochany plakat, niepowtarzalny motyw na suficie napinanym albo retro akcent przykuwa uwagę gości. Nie obawiaj się eksperymentów i stwórz swój pokój marzeń!