Każda dbająca o siebie kobieta doskonale zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie dla zdrowia i urody mają peelingi. Są różne techniki ich wykonywania. Nowinką na rynku kosmetycznym, jaka pozwala na uzyskanie niesamowitych rezultatów, jest peeling laserowy. Na czym polega i jakie są jego zalety?

Dzięki użyciu profesjonalnego lasera, peeling wykonywany w ten sposób jest – co najważniejsze – bardzo precyzyjny oraz skuteczny. Światło lasera, powodując mikrouszkodzenia, pobudza skórę. Dzięki temu skóra bardzo prędko się regeneruje, a ponadto staje się jędrna i sprężysta, dzięki kolagenu i elastyny – których produkcja, za sprawą lasera, znacznie przyspiesza. Zabieg peelingu laserowego najlepiej powtórzyć 2 lub więcej (maksymalnie 5) razy. Wszystkie zabiegi wykonywane są z przerwami trwającymi od 2 do 8 tygodni (zależnie od użytej mocy lasera).

Przewagą peelingu zrobionego za pomocą lasera jest nie tylko wysoka precyzja zabiegu, ale też długofalowy efekt, dzięki któremu każda z nas poczuje się pięknie i pewnie.

Artykuł przygotowany przez: http://usuwanie-zmarszczek-peeling.pl/