Utrzymanie własności w czystości niejednokrotnie sprawia problemy. Sprawa jest bardziej uciążliwa, jeśli posiadamy zwierzęta. Konfrontacja z sierścią jest niezwykle skomplikowana i czasochłonna. Czy mamy sposób na pozbycie się sierści z kanapy, foteli, podłogi? Oczywiście! Przedstawimy Wam pewne odkurzacze, które pomogą Ci w sprzątaniu.

Odkurzacze – rodzaje

Wbrew pozorom wybór trafnego odkurzacza nie jest łatwym wyborem. Możemy wymienić kilka wariantów tego sprzętu. Podstawowy podział informuje o odkurzaczach podłogowych z workiem, cyklonowych, multifunkcyjnych oraz odkurzaczach z filtrem wodnym. Najpopularniejsza jest pierwsza wymieniona możliwość. Warto jednakże pamiętać, aby w każdym przypadku kupić polecany, niezawodny sprzęt. Przyjrzeliśmy się odkurzaczowi Samsung, który cechuje się potężnym silnikiem i szczoteczką o wysokiej mocy wciągania. Dobre radzi sobie z sprzątaniem zanieczyszczeń i dużych zabrudzeń na innych powierzchniach. Bezworkowe odkurzacze Miele rekomendujemy osobą mającym skłonność do alergii i uczuleń. Kolejnym rozwiązaniem w tym wypadku jest higieniczny worek na kurz wyposażony w systemem mikro i filtracji higienicznej. Worki producenta Miele i Samsung zapewniają nam dobrą jakość. Są niezwodne, a dodatkowo nie tylko zbierają zabrudzenia, a także pozwalają neutralizować zanieczyszczenia, alergeny i drobinki brudu.

| Samsung POWERbot™ VR700 – poznaj go bliżej!

Wybierz rozwiązanie dla siebie

Nie potrafisz sobie poradzić z sprzątaniem mebli z sierści? Wybierz wymienne miotełki do odkurzacza. Pozwolą Ci one wyczyścić tapicerki z wielu trudnych zabrudzeń. Jeżeli chcesz dbać o wygląd swojej podłogi w każdym momencie zwróć uwagę na odkurzacze automatyczne. Czyszczą one powierzchnie zawsze kiedy tego wymagasz, a Ty możesz zająć się innymi obowiązkami.