Samsung jest jednym z największych wytwórców sprzętu AGD oraz RTV na świecie. W każdym sklepie możemy spotkać się z ich sprzętem, który wyjątkowo często ułatwia nam elementarne prace. Tym razem producent zdecydował wyjść naprzeciw roztargnionym. Dodał do swoich pralek funkcję Addwash, jaka do dzisiaj nie była znana.

Nowa technologia prania

Pranie nie kojarzy się z najmilszą rzeczą. Najpierw powinno się dokonać selekcji ze względu na materiał, w dalszej kolejności kolor. Wielokrotnie również dzielimy ubrania, na te które pierzemy w większej oraz niższej temperaturze. Najczęściej nie pamiętamy o dorzuceniu paru rzeczy znajdujących się w innym miejscu. Do tej pory nie było sposobności, by wstrzymać pranie i naprawić zrobiony błąd. Producent był świadom tego typu wydarzeń dlatego też postanowił im sprostać. Innowacyjna funkcja – AddWash, nie tylko zezwala na dodawanie ubrań w trakcie prania, jednak niesie ze sobą szereg ulepszeń. Producent w pralkach z omawianą funkcją, pozwoli również na monitorowanie całego procesu poprzez telefonu. Nawet będąc poza domem, możemy sprawdzić na jakim etapie jest nasze pranie. Jednocześnie pralki z tą nowoczesną funkcją, mają również technologię, jaka poprawia jakość prania – EcoBuble. Wpływa ona także na pobór mocy podczas działania, odpowiednio go pomniejszając.

Kontroluj swoje pranie

Gdy będziesz chciał dołożyć kolejne ciuchy do prania, będziesz miał sposobność to zrobić od ręki. Pozwala to na oszczędność czasu jak też kasy. Nigdy nie będziesz musiał niszczyć nerwów po puszczenia prania, w momencie gdy odnajdziesz zagubione ubranie. W chwili obecnej wystarczy tylko je dorzucić do bębna pralki AddWash. Opinie na temat tego modelu pralek są wyjątkowo dobre. Nowoczesna funkcja pralek Samsung niezwykle usprawnia planowanie a także wykonanie prania. Korzystnie jest skorzystać z tego możliwości.