Mycie szyb oraz innych szklanych powierzchni nie jest Twoim ulubiony elementem sprzątania? Odpowiednim wyjściem dla Ciebie i Twojego mieszkania może być myjka do szyb karcher. Dzięki temu nowatorskiemu sprzętowi porządkowanie może być zdecydowanie krótsze oraz mniej uciążliwe.
W domach handlowych dostępnych jest sporo modeli myjki od KARCHER w tym między innymi WV 1 Plus, WV 2 Premium, WV 5 Plus – zestaw Non Stop, WV 50 Plus jak również inne modele.

Karcher do okien. Opinie posiadaczy

mycie okienW internecie można odszukać bardzo dużo opinni na temat myjek firmy KARCHER. Oto parę przykładowych opinii użytkowników tego sprzętu:
– Produkt spełnia swoją podstawową funkcję, idealnie ułatwia szorowanie powierzchni szklanych w tym luster oraz glazury
– dzięki temu urządzeniu, mycie okien zajmuje mi dużo mniej czasu. Funkcjonuje na zasadzie podobnej do odkurzacza.
– Doskonała jakość czyszczenia. Myjka nie pozostawia żadnych smug. Odkąd myję okna myjką Karcher czynność ta zdecydowanie się skróciła.
– Bardzo dobre rozwiązanie dla osób posiadających wiele szklanych powierzchni do mycia i tych, które nie lubią tej czynności.

Myjka KARCHER mocne strony:

– bez smug na powierzchniach ze szkła
– brak rozlanej wody jak też potrzeby moczenia w niej dłoni
– ekonomia czasu podczas sprzątania
– niewielkie koszty profesjonalnego środka do czyszczenia szyb.

Ile kosztuje myjka do okien?

Cena myjki może się wydawać dla wielu osób wysoka. Wynosi ona w zależności od modelu od około 200 zł do 300 zł.Myjka jest jednak warta swojej ceny.