Sporo pań nie jest zadowolonych ze swojego wyglądu zewnętrznego. Jedną spośród wielokrotnie wspominanych wad jest forma. Szukasz sposobu na skuteczne odchudzanie w Krakowie? Zebraliśmy dla Ciebie trochę wskazówek.

Dieta to nie wszystko

Gdy myślimy o przygotowywaniu figury, częstokroć stawiamy na zdrowe odżywianie i treningi. Co zrobić w sytuacji jeśli nasza tkanka tłuszczowa nie obniża się lub nie możemy ukształtować poszczególnej części ciała? Postaw na skuteczne zabiegi medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, redukcję tkanki tłuszczowej albo zwalczanie cellulitu.

Zabieg Exillis® Kraków

Exillis BTL to jedynie dostępne na rynku urządzenie, które pozwala na wykorzystanie fal ultradźwiękowych oraz kontrolowanego ogrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są równomiernie pobudzane. Zabieg Exillis® w Krakowie pozwala na redukcję tkanki lipidowej, formowanie figury, korektę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto nadmienić, iż Exillis to sposób bezinwazyjny i komfortowy. Jest wspaniałą wersję dla inwazyjnych metod liposukcji i lipolizy. Redukcja tkanki tłuszczowej nadmieniony sprzętem odbywa się w trzech etapach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Na czym polega endermologia

Zmartwieniem naszych pacjentek jest często sprężystość skóry. Z wiekiem traci ona swoją gęstość, a produkcja kolagenu jest zmniejszona. Endermologia w Krakowie pozwala skutecznie redukować cellulit oraz ujędrniać niektóre partie ciała. Lipomassege® Endermologie™ opiera się na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną i podskórną. Endermologia w Krakowie wspiera gubienie kilogramów, a dodatkowo powoduje na ujędrnienie skóry, walkę z zbędnymi kilogramami, zmniejszenie obwodu o kilkanaście centymetrów. Należałoby podkreślić, że zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są bardzo komfortowe. Nie zabierają więcej niż 40 minut. Zapewniają szybkie nasycanie się długotrwałymi skutkami.