Lubisz modę? Zapoznaj się z trendami, jakie zawłądną wiosną 2018.

1. Święcąca ekstrawagancja

Trudno ją sobie wyobrazić na ulicach, lecz bez wątpliwości zawładnie spotkaniami towarzyskimi a także salonami. Idealnie sprawdzi się w przypadku osób, które wielbią przyciągać uwagę jak też chcą zachować niebanalny styl. Będziemy w stanie zakupić całe brokatowe stylizacje – sukienki, marynarki oraz inne elementy garderoby perfekcyjne na imprezę, a także akcesoria, które można będzie założyć przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to świeży trend w modzie, na który skuszą się kobiety, jakiee nie boją się odróżniać oraz chcą eksperymentować.

3. Rękawy a’la lata 80

Stara moda lubi powracać. Tym razem wrócą do nas rękawy charakterystyczne dla stylu lat 80. Rękawy te charakteryzują się nadmierną objętością.

4. Odzież sportowa

Odzież sportowa nie będzie się ograniczać wyłącznie do siłowi. Na ulicach napotkamy sporo kobiet w sportowych stylizacjach, które połączone będą częstokroć z eleganckimi dodatkami. Buty na obcasie do spodni dresowych? Tak, to też trend na wiosnę 2018! Dresy przestaną być typowymi dresami, w jakich ćwiczymy lub przesiadujemy na kanapie.

5. Kierowca rajdowy

Moda będzie także wzorowana na kierowcach rajdowych jak również motocyklowych. Będzie to styl z pewnością stonowany.

6. Czerwień

Odważne oraz lakierowane ubrania w barwach wyraźnej czerwieni staną się hitem 2018.

7. Plasikowa moda

Ciuchy z plastiku? Prześwitujące spódnice z plastiku, kamizelki a także inne części garderoby. Plastik nie będzie się kojarzyć z niską jakością, a zacznie z renomowaną modą.

8. Motyle

Jednym z modniejszych motywów sezonu będą kolorowe motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, ale będzie prezentował się nieco odmiennie niż do tej pory. Będzie wyglądał jak połącznie paru modeli okryć wierzchnich.

10. Motywy oraz kolorystyka tropikalna

Mocne egzotyczne barwy zastąpią pastele, które królują od kilku lat.

11. Kwiaty

Popularny wiosenny motyw mnostwa kobiet, czyli kwiaty w dalszym ciągu będzie na topie. Eteryczne sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły dużą popularnością.

12. Motyw kratki

Oprócz kwiatów ogromną popularnością będzie się również cieszyła krata. Nie jedynie bluzki, ale także spodnie oraz bluzy.